Допомога у роботі з Реєстром

Пошук у Реєстрі


Пошук документів виконується на сторінці "ПОШУК".

У верхній частині вікна знаходиться блок "Пошук за контекстом", призначений для швидкого пошуку документа за фрагментом з тексту судового рішення.

Нижче розміщено блок для пошуку за іншими параметрами документа: судової установи, судової справи та судового рішення. Користувач може проводити пошук по декількох значеннях одного параметру.

Пошук у Реєстрі за контекстом
Пошук документів за контекстом виконується у блоці "Пошук за контекстом".

Для пошуку документа за ключовими словами судового рішення (контекстом) необхідно ввести фрагмент тексту у рядок пошуку та натиснути кнопку [Пошук].

У пошуковий рядок можна вводити як слово, так і фразу.

Використання спеціальних знаків при пошуку
На сайті можна виконувати пошук за текстом із використанням спеціальних знаків.

Подвійні лапки ("") - визначають порядок та форму слів у пошуковому запиті.

Знак питання (?) - замінює у слові будь-який одиночний символ.

Зірочка (*) - замінює у слові будь-який символ або декілька символів.

Використання логічних операторів при пошуку
Для розширення можливостей пошуку за текстом використовуються логічні оператори. (Памятайте, що всі слова-оператори тереба вводити великими літерами).

Оператор OR використовується, якщо необхідно знайти документ, який містить одне з двох вказаних значень, та ставиться між значеннями запиту.

Оператор AND використовується, якщо необхідно знайти документ, який містить обидва вказані значення, та ставиться між значеннями запиту. При введенні у пошуковий рядок декількох слів через прогалину, за замовченням враховується, що між ними встановлено оператор AND.

Оператор NOT використовується, якщо необхідно знайти документ, який включає в себе значення, що вказано до NOT, та не включає значення, що вказано після NOT.

Оператор плюс (+) використовується, якщо необхідно знайти документ, який обов’язково повинен включати в себе слово, вказане після плюса (+).

Оператор мінус (-) використовується, якщо необхідно знайти документ, який включає в себе значення, що вказано до мінуса (-), та не включає значення, що вказано після мінуса (-).

Групування логічних операторів
Існує можливість виконати пошук, використовуючи групування операторів.

Приклад: при пошуку за запитом довкілля AND (рішення OR постанова) будуть знайдені документи, які містять слово довкілля та одне із слів: рішення або постанова.

Пошук на сайті за розширеними параметрами
Пошук документів за розширеними параметрами документа виконується у наступних блоках.

Для пошуку документа за розширеними параметрами необхідно ввести дані у пошукові поля та натиснути кнопку [Пошук].

Для параметрів, що праворуч від поля вводу містять випадаючу кнопку, яка надає можливість пошуку по множині значень. Для цього необхідно натиснути зазначену кнопку та відмітити у запропонованому списку значення для пошуку.

Параметри «Регіон суду» та «Назва суду» пов’язані між собою. Поле «Назва суду» стає доступним для вибору тільки після обрання користувачем значень у полі параметру «Регіон суду».

Використання результатів пошуку

Після виконання пошуку у нижній частині вікна "ПОШУК" відобразиться таблиця з переліком знайдених документів. Для перегляду документа необхідно натиснути на номер рішення, який у таблиці результатів пошуку надано у вигляді гіперпосилання. У переважній більшості випадків відобразиться текст документа, отриманий із Єдиного державного реєстру судових рішень. Якщо ж рішення доступне лише у архіві ЕПЛ, відповідна позначка буде розміщена у правому верхньому кутку першої сторінки рішення.